Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy Belediye Başkanlığı Adaylığı'na aday oldu
 Kadir Toprakkaya

Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy Belediye Başkanı Adaylığı’na aday oldu

Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy Belediye Başkanı Adaylığı’na aday oldu
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için bu defa erken davranma kararı alan Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanlıkları için adayları belirlemesi işlemi sürüyor. Türkiye genelinde Beşiktaş ile birlikte en garanti ilçelerden olan Kadıköy için şu ana kadar 14 aday adayının olduğu, önümüzdeki hafta bu isimlerin kararlarını netleştireceği bildirildi. Adı konuşulanların ilk 3 sırasında yer alan geçtiğimiz dönem Kadıköy Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, aday adaylığı başvurusunu yapan ve açıklayan ilk isim oldu.

COŞKUYLA KARŞILANDI…

CHP Kadıköy İlçe Başkanlığı binasında 13 Ekim Cumartesi günü düzenlediği toplantı ile aday adaylığını açıklayan Kadir Gökmen Öğüt, ilçe merkezine gelişi sırasında CHP’li üyeler ve Kadıköylüler tarafından coşkuyla karşılandı. Öğüt, yaptığı açıklamada “Kendimi bildim bileli CHP içindeyim. Milletvekilliğim sırasında önemli ölçüde deneyim de kazandım. Kadıköy için son derece işlevsel projeler planladım. Var gücümle Kadıköy için çalışmaya hazırım” dedi.

DİĞER ADAYLAR BEKLİYOR…

CHP’den Kadıköy Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmak için diğer adaylar bir yandan strateji belirlerken, bir yandan da açıklanan adayların durumunu değerlendiriyor. Mevcut belediye başkanı Aykurt Nuhoğlu ile önceki dönem belediye başkanı Selami Öztürk, onun döneminin başkan yardımcısı Mustafa Demircan, CHP Gençlik Kolları’ndan gelen Hakan Şişik, CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin de aday adayı olacaklarını dile getirmiş durumdalar.

CHP DIŞINDAN ADAYLAR DA VAR…

Kadıköy için CHP’den başka hiçbir partinin kazanma şansının olmamasına rağmen, CHP dışından da aday olması istenen isimler var. Bu isimler arasında Sunay Akın, Ahmet Vefik Alp ve Ahmet Erkurtoğlu en çok konuşulanlar.

Kadir Gökmen Öğüt

Kadir Gökmen öğüt‘ün aday adaylığının adaylığa dönüşmesi durumunda çok başarılı bir seçim kampanyası yürüteceği, şimdiden kesin gibi görünüyor. Zira henüz aday adaylığında bile yaptırmış olduğu afiş çalışmasının tasarım gücü, bu imajı fazlasıyla veriyor.

Bunu paylaş:
  • 40
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir