Künefenin Rolls-Royce'u Acıbadem'de!
 Kadir Toprakkaya

Künefenin Rolls-Royce’u Acıbadem’de!

Künefenin Rolls-Royce’u Acıbadem’de!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Güneydoğu’nun olağanüstü lezzeti olarak bilinen künefe ve beraberinde gelişen çeşitlerin oluşturduğu lezzet markası Özikizler, İstanbul’daki ikinci şubesini Acıbadem’de açtı. Lezzetini test edenler tarafından “Künefenin Rolls-Royce’u” olarak nitelendirilen markanın bu sözü hak edip etmediğine test ettiğinizde elbette sizler karar vereceksiniz. Ancak yıllar önce küçük bir dükkan ile başlayıp, bugün Türkiye genelinde dokuz şubeye ulaşması ve gördüğü büyük ilgi, markanın doğru yolda olduklarını gösteriyor.

Özikizler Künefe
USTA ELLERDEN SİZLERE…

Alanında 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Özikizler Künefe’nin Acıbadem şubesinin açılış kurdelesini, Özikizler markasını temsil eden Durmaz kardeşler ve Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES) Genel Başkanı Ramazan Bingöl birlikte kestiler.

Acıbadem Caddesi üzerinde, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi yanında hizmete giren Özikizler Künefe’nin açılışına çok sayıda davetli katıldı.
İşte inanılmaz enerjileriyle markanın coşmasında büyük katkıları olan Durmaz kardeşler; Hüseyin, Hasan ve Mahmut Durmaz…
Açılışa katılanlar arasında, Amerika’dan gelen TOURMAG Turizm Dergisi Editörlerinden Filiz Baeira da vardı. Baeira; “Eğer bu marka Amerika’da olsa, her gün önünde 500 kişilik kuyruk olur” yorumunda bulundu.
İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan sonra Anadolu Yakası’ndaki ilk şube olan Özikizler Künefe Acıbadem’in açılışı için markayı temsil eden Durmaz kardeşler çok yoruldu. Onlar kadar eşleri de yoruldu. Yorgunluğu gidermenin tek çaresi ise, açılış ile birlikte konukların yorumlarını almaktı. Alınan cevaplar, onların yorgunluğunun giderilmesinde önemli rol oynadı. Kadriye Aykılıç, Fehime Konar, Medine Uyumaz, Nur Durmaz, Canan Toprakkaya, Filiz Baeira, Fatoş Durmaz, Şükriye Arslantaş, Seher Kotan Oğuz ve Beyza Uyumaz…
özikizler
Bunu paylaş:
  • 21
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir