Kleopatra Gençlik İksiri ile 10 yaş gençleşin!
 Haber Merkezi

Kleopatra Gençlik İksiri ile 10 yaş gençleşin!

Kleopatra Gençlik İksiri ile 10 yaş gençleşin!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Brad Pitt, Angelina Jolie gibi Hollywood yıldızlarının genç kalma sırrı Kleopatra Gençlik İksiri’nde yatıyor. İnsan cildi, birçok hastalıkla ilgili haberci görevini de üstleniyor. Bunun dışında yaşlanmaya ve diğer etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan deformasyonlar, insanlar üzerinde büyük baskı oluşturuyor. İşte tüm bunları yok etmek için yeni teknoloji ürünü ilaçlar ve yöntemler kullanılmaya başlandı.

Konuyla ilgili araştırmalar yapan Çukurova Tıp Fakültesi mezunu Medikal Estetik Uzmanı Dr. Biran Ekici, şunları söylüyor: “Geçen zaman içinde ya da bulunduğumuz ortamlardan dolayı cildimizde belli deformasyonlar oluşuyor. Bunların insan psikolojisi üzerinde ciddi baskısı var. Bu durum, insanın kendine güvenini kaybetmesine neden oluyor. Böylece yaşam kalitemiz düşüyor. Öncelikle meslek dallarına göre sıralama yapıldığında genelde gazetecilerde, siyasilerde, oyuncularda ve yoğun iş temposuna maruz kalan kişilerde, yorgun yüze bağlı ifade bozukluğu ortaya çıkıyor. Bu konuda dünya çapında yapılan araştırmaları takip ediyorum. Amerikalı bilim insanları tarafından FDA onaylı Kleopatra Gençlik İksiri adlı bir kokteyl geliştirildi. Bu kokteyl sayesinde yorgun yüze sahip kişilerde ve dış etkenlerden zarar görmüş ciltlere büyük kazanımlar sağlanıyor. Kleopatra Gençlik İksiri’nin iyi sonuçlar verdiğini gördük.”

Kleopatra Gençlik İksiri
SAĞLIKLI CİLDİN GERİ KAZANILMASINDA ETKİLİ…

Öte yandan Dr. Biran Ekici, yaşlanmaya bağlı oluşan cilt hasarlarının dışında güneş ışınlarının zararlı etkileri ile dış radikallerin de cilde zararlı etkilerinin olduğunu, ayrıca stres ve kötü beslenmenin de cilt hasarlarına neden olduğunu belirtiyor. İşte tüm bu nedenlerden dolayı oluşan cilt hasarları, insanlarda olumsuz etkiler ortaya çıkarıyor. Cildimizde meydana gelen hasarların giderilmesi ve sağlıklı cildin geri kazanılması için de Kleopatra Gençlik İksiri kullanılabiliyor.

ETKİSİ 5 YILA KADAR SÜREBİLİYOR…

Birçok ünlü de Kleopatra kokteylini kullanarak genç kalıyor. Kleopatra Gençlik İksiri, Brad Pitt ve Angelina Jolie gibi Hollywood yıldızlarının tercihi. İksirin etken maddesi ise, yaraların hızlı ve düzgün iyileşmesini sağlayan tb-500. Bu etken madde, sağlık sektöründe pek çok dalda kullanılmakta. Aynı zamanda güçlü bir peptit ile antienflamatuar özelliğine sahip. Yaraları, onaran dokuların yenilenmesinde ve elastikiyeti toparlamada etkili olan bu madde ile hazırlanan Kleopatra kokteyli ile gençleşmek mümkün. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Biran Ekici, Kleopatra Gençlik İksiri’ni hastalarına 10 dakika süreyle 2 veya 3 seans uyguluyor. Uygulama sonrası yüzde herhangi bir morluk ve hasar oluşmuyor. 20 ile 60 yaş aralığındaki herkese uygulanabilen Kleopatra Gençlik İksiri’nin etkisi, duruma göre 5 yıla kadar sürebiliyor. Ayrıca uygulama bir ay içerisinde maksimum etkiyi gösteriyor.

Bunu paylaş:
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir