Kuzeyden yoğun Resul Dindar fırtınası geliyor
 Haber Merkezi

Kuzeyden yoğun Resul Dindar fırtınası geliyor

Kuzeyden yoğun Resul Dindar fırtınası geliyor
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Başarılı sanatçı Resul Dindar, Mayıs ayında çıkan “Aşk-ı Meşk” albümü ile yeniden dikkatleri üzerine çekti. Kendine özgü tarzı, yorumu ve sahnesiyle Karadeniz’den dalga dalga Türkiye’ye yayılarak sınırları aşan ve geniş kitleleri kucaklayan Dindar, Kadıköy Life Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu.

11 ayrı sorumuzu keyifle yanıtlayan sempatik sanatçının yeni albümüne yönelik yorumunda sanat müziği vurgusu vardı. Resul Dindar, Karadeniz müziğinden farklı bir albüm yapma kararını şöyle açıkladı: “Aşk-ı Meşk, yani bir sanat müziği albümü yapmak, benim müzik yolculuğuna başladığım günden beri kurduğum en büyük hayalim. Bu anlamda yeri çok özel, heyecanı çok başka. Sanırım tüm albümlerim arasında, kendim için yaptığım bir albüm olduğu için de hissiyatı bu kadar derin. Repertuvarını özenle hazırladığım, eserleri okurken dinlediğim üstatları hissettiğim ve gerçekten de maziden tat alarak sazlarla meşk ettiğim, aşkı bir de bu eserlerle yaşayayım dediğim, dinleyicimle buluşturmaktan sonsuz mutluluk duyduğum bir albüm oldu benim için…”

Resul Dindar

BU RÖPORTAJ KAÇMAZ…

Müzik yolculuğu, İstanbul ile tanışma dönemi, sevenlerine yönelik düşünceleri, müzik yaşantısını etkileyen faktörlerden gelecek dönem mesajlarına kadar birçok ayrıntının yer alacağı özel röportaj, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında okurlar ile buluşacak.

İMZA GÜNÜNE HAZIRLANIYOR…

Son yılların en çok ilgi gören isimleri arasına giren Resul Dindar, 16 Haziran Cuma günü saat 15:00 itibariyle Kadıköy Mephisto Kitapevi’nde sevenleriyle imza günü etkinliğinde bir araya gelecek.

Fanlarına gösterdiği sıcakkanlılık nedeniyle Resul Dindar’ın konserleri kadar imza günleri de hayli renkli geçiyor…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir