Medicana'dan 'Obeziteye Karşı Ritmi Yakala' etkinliği
 Haber Merkezi

Medicana’dan “Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” etkinliği

Medicana’dan “Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” etkinliği
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Medicana Kadıköy Hastanesi ve Kadıköy Belediyesi’nin, çağımızda en çok rastlanan sağlık problemlerine dikkat çekmek amacıyla Eylül ve Ekim ayları boyunca düzenleyeceği “Sağlığın İçin Harekete Geç” etkinlikleri, “Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” ile başlıyor. 15 Eylül Cumartesi günü, sunucu ve oyuncu Okan Karacan ile Türkiye Salsa Şampiyonu ve Dünya Salsa 4.’leri Bülent Okan ve Şebnem Okan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlikte, obezitenin önemine dikkat çekilecek.

Medicana Sağlık Grubu, en sık rastlanan ve giderek artan sağlık problemlerine karşı farkındalık yaratmak amacıyla Eylül ve Ekim ayları boyunca düzenlenecek “Sağlığın İçin Harekete Geç” etkinliklerinin ilki olan “Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” ile halk arasında giderek artan obeziteye dikkat çekecek. Medicana Kadıköy Hastanesi’nin önderliğinde düzenlenecek etkinlik; Kadıköy Belediyesi, Anadolu Yakası Lions Kulüpleri Federasyonu, Grena Güzellik Merkezi, Gano Organik Kahve ve Es Medya işbirliğiyle hayata geçirilecek.

ÖZEL DANS GÖSTERİSİ, WORKSHOP, UZMAN DOKTORLARLA SOHBET…

“Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” etkinliği, 15 Eylül Cumartesi günü Kadıköy’de yapılacak. Halkın katılımına açık olacak organizasyon, saat 15.00’te Medicana Kadıköy Hastanesi’nden Kadıköy Belediyesi Kalamış Spor Merkezi’ne yapılacak olan yürüyüşle başlayacak. Kalamış Spor Merkezi’nde uzun yıllar obezite ile mücadele eden sunucu ve oyuncu Okan Karacan’ın konuşması ile devam edecek etkinlikte, Türkiye Salsa Şampiyonu ve Dünya Salsa 4.’leri Bülent Okan ve Şebnem Okan, özel bir dans gösterisi ve workshop gerçekleştirecek. Katılımcılar ayrıca, etkinlik kapsamında Medicana Kadıköy Hastanesi‘nin uzman doktorlarıyla obezite üzerine sohbet etme imkanı bulacak.

Medicana Kadıköy Hastanesi obezite

Bunu paylaş:
  • 13
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir