Moda Kayıkhanesi'nden bayram sürprizi
 Kadir Toprakkaya

Moda Kayıkhanesi’nden bayram sürprizi

Moda Kayıkhanesi’nden bayram sürprizi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

İstanbul’un en yeni ve en görkemli etkinlik merkezi, bayram sürprizi yaparak Türk Pop Müziği’nin efsane sesi Alpay’ı Kadıköylülerle buluşturuyor. “Eski Kulüp” diye anılan, Moda Deniz Kulübü’nün eski binası bünyesindeki Moda Kayıkhanesi’nde sevenleriyle buluşacak olan Alpay, bayramın ikinci günü akşamı 26 Haziran’da, özellikle 68 kuşağının dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirecek.

Moda’nın yeni yüzü olarak canlı müzik performansları ile misafirlerine eğlence dolu geceler yaşatmaya hazırlanan Moda Kayıkhanesi Bistro & Event Hall, 26 Haziran Pazartesi akşamı gerçekleştireceği açılış konserinde “Eylül’de Gel”, “Fabrika Kızı” ve “Gitme” gibi hit şarkılara imza atan Alpay ile konuklarına keyifli bir gece yaşatacak.

Alpay

ŞUBAT AYINDA KHEM’DE SAHNE ALMIŞTI…

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, geçtiğimiz yıl ziyaretçileri arasında yaptığı mini anketlerde “Kadıköy’de en fazla görmek istediğiniz sanatçılar kimlerdir” sorusuna aldığı cevapların ardından, Şubat ayında Alpay’ı Kadıköylülerle buluşturmuş, ancak salon kapasitesi nedeniyle pek çok Kadıköylü de sanatçıyı izleme fırsatı bulamamıştı. Bu durumu da dikkate alan Moda Kayıkhanesi yönetimi; “Bizler de ilk gece için pek isim üzerinde durduk. Ancak sanatçımızın yakın zaman önce Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde verdiği konseri izleme fırsatı bulamayanlara da bir sürpriz olsun istedik” açıklamasında bulundu. Alpay konseri bilet ve rezervasyonları için, Moda Kayıkhanesi Bistro & Event Hall (0216 3364446) ve Moda Sahil Restaurant gişelerine başvurmak yeterli.

Moda Kayıkhanesi

MODA KAYIKHANESİ BISTRO & EVENT HALL…

Tarihi Moda İskelesi’nin yanında, deniz kenarında bulunan Moda Kayıkhanesi Bistro & Event Hall, bir asırlık geçmişe sahip. 35 yıldır kaderine terk edilmiş ve bu sürede hasar görmüş kayıkhane ve aynı alanda bulunan eski kulüp binası, aslına birebir uygun olarak restore edilerek, İstanbul’un sosyal yaşamına tekrar kazandırıldı. Restorasyon sonunda aynı alanda bulunan eski kulüp binası, “Moda Sahil Restaurant Ege Mutfağı” olarak hizmet verirken, 26 Haziran’da Alpay konseri ile açılacak olan Moda Kayıkhanesi Bistro & Event Hall ise, alternatif etkinlikler ve seçkin konserlerle İstanbul’un gece hayatına yeni bir soluk getirme iddiasını taşıyor.

Moda’nın yeni yüzü Moda Kayıkhanesi Bistro & Event Hall, canlı müzik performansları ile misafirlerine eğlence dolu geceler yaşatmaya hazırlanıyor. 26 Haziran Pazartesi günü düzenlenen açılış konserinde “Eylül’de Gel”, “Fabrika Kızı” ve “Gitme” gibi hit şarkılara imza atan Alpay, müzikseverlere keyifli bir gece yaşatacak…

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir