Nuhoğlu, Kadıköy Belediyesi'ni Odabaşı'na teslim etti
 Kadir Toprakkaya

Nuhoğlu, Kadıköy Belediyesi’ni Odabaşı’na teslim etti

Nuhoğlu, Kadıköy Belediyesi’ni Odabaşı’na teslim etti
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy Belediyesi’nde devir teslim işlemi gerçekleşti. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Kadıköy Belediye Başkanı seçilen Av. Şerdil Dara Odabaşı, önümüzdeki 5 yıl boyunca Kadıköy için hizmet vereceği yeni döneme Kadıköy Belediye Binası önünde düzenlenen törenle başladı.

2 BİN KİŞİ KATILDI…

Devir teslim törenine büyük çoğunluğu CHP çevrelerinden olmak üzere yaklaşık 2 bin kişi katıldı. CHP Milletvekilleri, Aykurt Nuhoğlu dönemi öncesinde dört dönem üst üste belediye başkanlığı görevini üstlenen Av. Selami Öztürk, CHP Kadıköy İlçe Teşkilatı, mahalle temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş törende hazır bulundu.

“EN BÜYÜK TEŞEKKÜRÜM SİZLERE VE AİLEME”

Törende bir konuşma yapan Şerdil Dara Odabaşı; “Söze bugün burada olmama katkısı olan sizlere ve bana her anlamda destek olan aileme sonsuz teşekkürlerimi ileterek başlamak istiyorum. Ayrıca, şu anda iki önemli değerimizi kaybetmiş olmanın burukluğu içinde olduğumu da belirtmek isterim. Kadıköy’ün kurucu belediye başkanı Osman Hızlan ile Türk sporunun efsane ismi Can Bartu’yu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyim. Hepimizin başı sağolsun” dedi.

“ROZETİMİ ÇIKARMIYORUM”

Bu tür törenlerde rozet çıkartmanın gelenek olduğunu ifade eden Odabaşı; “Ben bunu yapmayacağım, rozetimi çıkarmıyorum. Ancak, Gençlik Kolları Başkanımız Ali Yiğit Karaca’ya bu rozeti takıyorum. Ayrıca, Aykurt Nuhoğlu’na da yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Kendisine zaman zaman başvuracağımı, desteklerini esirgemeyeceğini biliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

CHP Milletvekilleri, İstanbul İl Örgütü, Kadıköy İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları, Parti Meclisi üyeleri ve mahalle temsilcileri, Av. Şerdil Dara Odabaşı’nı ilk tebrik edenler arasında yer aldı…
Şerdil Dara Odabaşı
Kadıköy Belediye Başkanlığı görevini Aykurt Nuhoğlu’ndan devralan Şerdil Dara Odabaşı’nı, ailesi de bu özel gününde yalnız bırakmadı…
Şerdil Dara Odabaşı, CHP Gençlik Kolları Başkanı Ali Yiğit Karaca’ya rozetini takarken…
Kadıköy Belediyesi, Şerdil Dara Odabaşı döneminin başlangıcında yaklaşık 2 bin kişiye ev sahipliği yaptı…
Tören sonrasında objektiflerimize takılan Kadıköy eski Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, yürüyerek belediye binasından ayrıldı…
Kadıköy Belediyesi
Bunu paylaş:
 • 485
 •  
 •  
 •  
 •  
 •   
 •   
 •  

One Response to Nuhoğlu, Kadıköy Belediyesi’ni Odabaşı’na teslim etti

 1. Gönül KARBIYIK Nisan 12, 2019 at 12:46 pm

  Inşallah,nuhoğlunun yaptıkları yanlışlıkları yapmaz,kadıköyümüzü beton yığınından kurtarır,sağlam binalara, Çakallar Tarafından çürük raporu çıkarıp,yıktırıldı,insanları mağdur ettirmesiniz,çalışanlarınızın ve sizin rayiciniz yüksek olur ,hiç bir meblağ sizi satın almamalı,şu gökdellenlerden hiç bir estetiği olmayan bu beton yığınlarından biz kurtarın,Göçü durdurun artık.kadıköyün yerlileri,tüm anılarımız,değerlerimiz, yok edildi.,o huzur dolu günleri yaşamak istiyoruz .

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir