Ömür Erdoğan, Fenerbahçe Rotary’de!
 Kadir Toprakkaya

Ömür Erdoğan, Fenerbahçe Rotary’de!

Ömür Erdoğan, Fenerbahçe Rotary’de!
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Kadıköy’ün renkli simalarından Ömür Erdoğan, Fenerbahçe Rotary Kulübü’nün yeni üyesi oldu. Bir süredir üyelik çalışmaları devam Erdoğan’ın kesin kabul ve rozet takma işlemi, 15 Kasım Perşembe akşamı Büyük Kulüp’te düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Törene, Rotary Guvernörü Hasan Akbayrak da katılım gösterdi. Interact Kulübü Başkanı Irmak Genç ve Rotaract Kulübü Başkanı Erim Hurda’nın da hazır bulunduğu törende bir konuşma yapan Guvernör Akbayrak; “Ömür Erdoğan arkadaşımızın bundan böyle Rotary camiasında Fenerbahçe Rotary Kulübü üyesi olarak yer almasından büyük mutluluk duyacağım” dedi.

“GELİN, İNSANLARA İLHAM KAYNAĞI OLALIM”

Uluslararası Rotary’nin son dönem için belirlediği “İlham Kaynağı Olalım” mottosunun, tüm zamanları anlatan en anlamlı tema olduğunu belirten Hasan Akbayrak; “İlham kaynağı olmak, tüm dünyada toplumlara hizmet üreterek, değişen dünyanın yeni gereksinimlerine yanıt vermek üzere projeler üretip, harekete geçmeyi hedeflemektir. Söylemesi çok kolay ancak uygulaması pek o o kadar kolay değildir. Özveri ister, emek harcamak ister. Fakat sonuçlarını gördüğünüzde buna değer diyeceksiniz. Gelin, dünyamızın en fazla ihtiyacı olan dönemde insanlara ilham kaynağı olalım” ifadelerini kullandı.

“ULUSLARARASI ROTARY KULÜPLERİ İLE İLİŞKİLER KURACAĞIZ”

Ömür Erdoğan’ın rozet takma töreni öncesinde Fenerbahçe Rotary Kulübü’nün çalışmaları hakkında bir sunum yapan Başkan Emrah Kınav ise; “Önümüzdeki dönem içinde Uluslararası Rotary kulüpleriyle ilişkiler kurma ve geliştirme yönünde önemli adımlar atacağız” açıklamasında bulundu. Erdoğan’ın rozetini Rotary Guvernörü Hasan Akbayrak taktı. Tören sonrasında Emrah Kınav, Ömür Erdoğan ve Hasan Akbayrak, Kadıköy Life objektifleri için bu hatıra karesini verdiler.

Tören sonrasında bir konuşma yapan Ömür Erdoğan; “Rotary’de, özellikle Fenerbahçe Rotary Kulübü’nde olmak benim için büyük bir onur kaynağı olmuştur. Önerenlere ve kabul edenlere teşekkürüm sonsuzdur” şeklinde görüşlerini paylaştı…

Etkinlik  sonrasında tüm katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektiren Ömür Erdoğan, Büyük Kulüp Genç Girişimciler Komitesi Başkanlığı yanında gayrimenkul danışmanlığı da yapmakta. Erdoğan’ın çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak yaptığı çalışmaları da mevcut…

Fenerbahçe Rotary Kulübü‘nün etkinliğine, Fındıklı Rotary Kulübü’nden Av. Mustafa Duman da katıldı…

ömür erdoğan

Ömür Erdoğan

Bunu paylaş:
  • 34
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir