Ona bir gömlek hediye etmeye ne dersiniz?
 Kadir Toprakkaya

Ona bir gömlek hediye etmeye ne dersiniz?

Ona bir gömlek hediye etmeye ne dersiniz?
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Yılın en romantik günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sevdiğinize kalıcı ve anlamlı bir hediye olarak “Royal Breed” imzasıyla adını taşıyan bir gömlek hediye etmeye ne dersiniz?

Moda her geçen gün kendini yenilerken, binlerce marka size kendini beğendirmeye çalışırken; çılgın, klasik ya da nostaljik akımlar her sezon başka bir kimlikle hayatınıza girerken, siz hala kendinize uygun modeller bulamıyor olabilirsiniz. Çünkü siz özelsiniz, farklısınız, öyle hissediyorsunuz.

Gömlekevi
HAYALİNİZDEKİ GÖMLEĞİ YARATIN…

Her şeyi beğenmiyor olmanız çok doğal. Kendinize özel, hayalinizdeki gömleği arıyorsunuz; hatta onu kesiyor, biçiyor, zevkinize uygun hayalinizde siz dikiyorsunuz. “Ben olsam şuraya bir cep dikerdim. Şu manşetler keşke bu modelde olsa” demiyor musunuz? Artık hayalinizdeki gömleği tasarlamak ve ona sahip olmak çok kolay! Gömlekevi tamamen size özel, sizin tasarımınız gömleklere sahip olmanızı sağlıyor. İşte size sihirli bir adres; www.royalbreed.com.tr

Ona bir gömlek hediye etmeye ne dersiniz?
SADECE 15 DAKİKADA…

Bu adresle hayalinizdeki gömleği yaratmak sadece 15 dakika! Artık tasarıma geçebilirsiniz. Gömleğinizin kumaşını seçmekle işe başlıyorsunuz, tüm kumaşlar yüzde 100 pamuk olduğu için içiniz daha da rahatlıyor. Beden ölçünüzü nasıl alacağınız konusunda da link size yardım ediyor. İşte hayalinizdeki modelinizi yaratmaya başladınız bile. 14 çeşit yaka, 6 çeşit cep (tek ya da çift cepli), 5 çeşit ön patlar, 5 çeşit etek, 10 çeşit manşet ve 4 çeşit sırt modelinden beğendiklerinizi seçiyorsunuz.

KENDİNİZİ ÇOK ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ…

Aslında gömleğinizin yaka içine, cep üstüne veya manşete bir de yazı ilave etseydiniz ne güzel olurdu. Yüreğinizden geldiği gibi ne yazdırmak istiyorsanız, hangi renkte ve nereye yazılmasını karar verdikten sonra, işte sahip olmak istediğiniz ve hayalinizde tasarladığınız gömleğiniz hazır. Son aşama, kendinizi daha da özel hissetmenizi sağlıyor. Gömleğiniz size gelmek için yolculuğa çıkmadan önce paketlenme aşamasına geçiyor ve özel ahşap kutusu ile buluşuyor. Kutunuza ne yazılsın ve ne renk kurdele ile bağlansın? Yaratıcılığınızın ve hayal ettiklerinizin size bu kadar özel bir sunumla gelecek olması sizi heyecanlandırdı değil mi?

AKSESUAR KONUSUNDA DA YALNIZ DEĞİLSİNİZ…

Evet, gömleğiniz üç gün içinde size teslim edilmek üzere hazır. Gömlekevi, aksesuar konusunda da sizi yalnız bırakmıyor. 925 ayar gümüş kol düğmeleri ile size özel harflerle gömleğinizi süslemenizi de sağlıyor. Gömlekevi, sizinle başlayan bu özel beraberlikte her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Kilo aldınız ya da kilo verdiniz, gömleğiniz sizin yeni ölçülerinize göre ayarlanıyor. Yıpranan gömleğinizi çok seviyorsunuz, Gömlekevi sizin için yeniliyor. Hayal edin ve tasarlayın! Gömlekevi, hayal ettiğiniz gömleğe sahip olmanız için sizi bekliyor.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir