Tepe Nautilus'ta Evde Bahar Günleri
 Cenay Toprakkaya

Tepe Nautilus’ta Evde Bahar Günleri

Tepe Nautilus’ta Evde Bahar Günleri
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Tepe Nautilus, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Evde Bahar Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Üç gün sürecek Evde Bahar Günleri, Tepe Nautilus ziyaretçilerini ev, dekorasyon ve beyaz eşya mağazalarındaki indirimler, editörün seçimleri, yaratıcı yetişkin atölyeleri ve Özge Ulusoy’un dekorasyon trendlerini anlatacağı keyifli bir söyleşi ile buluşturuyor. Tepe Nautilus’un Instagram hesabı üzerinden yapılacak yarışmayı kazanan bir kişi ise 1.000 liralık hediye çekinin sahibi oluyor.

Bu bahar evini yenilemek isteyenler, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Tepe Nautilus Evde Bahar Günleri’nde buluşuyor. Editörün seçimleri, indirimler ve yetişkin atölyelerinden yararlanma imkânı sunan Evde Bahar Günleri, üç gün boyunca Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor. Evde Bahar Günleri’nde avantajlı kampanya ve indirimlerden yararlanacak ziyaretçiler, dekoratif ürünlerin tasarlanacağı yaratıcı atölyelere de katılma imkânı buluyor. 24 Mayıs’ta “Ahşap Saat Yapımı” ile başlayan atölyeler, 25 Mayıs tarihinde “Kuru Çiçeklerden Vintage Plak Yapımı” ve 26 Mayıs tarihinde “Saksı Boyama Atölyesi” ile devam edecek.

özge ulusoy
ÖZGE ULUSOY İLE KEYİFLİ BİR SOHBET…

Evde Bahar Günleri kapsamında Tepe Nautilus’un Instagram hesabı üzerinden favori yaz stilini yansıtan dekorasyon fotoğraflarını #tepenautilusxmcmaison ve #tepenautilusileyazstilim hashtagleriyle paylaşanlar arasından seçilecek şanslı kişi, 1.000 liralık hediye çekinin de sahibi olacak. 25 Mayıs Cumartesi günü ise Özge Ulusoy, ziyaretçilerle birlikte 2019’un ev dekorasyon trendleri, yeni dönem aksesuarlar ve ev düzenleme yaklaşımları hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

ATÖLYELER ÜCRETSİZ…

Tepe Nautilus, birbirinden avantajlı indirim ve kampanyaları, yaratıcı yetişkin atölyeleri ve söyleşileriyle üç gün boyunca dolu dolu geçecek Evde Bahar Günleri’ne tüm ziyaretçilerini bekliyor. Ücretsiz olarak ziyaretçilerin katılabileceği atölyeler, 20 kişilik kontenjanla günde iki seans olarak gerçekleşecek.

Tepe Nautilus
Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir