Vatan Partisi'nden Kadıköy sürprizi
 Kadir Toprakkaya

Vatan Partisi’nden Kadıköy sürprizi

Vatan Partisi’nden Kadıköy sürprizi
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Diğer partiler Kadıköy Belediye Başkanlığı için aday adaylarını belirlemeye çalışırken Vatan Partisi, Kadıköy Belediye Başkan Adayı’nı ilk belirleyen parti oldu. Posta Gazetesi Yazarı Rauf Tamer, önceki gün kaleme aldığı “Aday Adayları” başlıklı köşe yazısında Vatan Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Tuğrul Kihtir’den bahsetti.

“KABINA SIĞAMAYAN BU GENÇ ADAM”

Yazısında Beşiktaş ilçesi için aday adayı olan Affan Keçeci ve İsmail Ünal’dan da bahseden Rauf Tamer, Vatan Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı Tuğrul Kihtir için şu ifadelere yer verdi: “İşte bu sürpriz oldu. Hem iyi bir cerrah, hem de çılgın bir tarihçi… Kabına sığamayan bu genç adam, Vatan Partisi Kadıköy Belediye Başkan Adayı… Yahu nasıl bulmuşlar, nasıl ikna etmişler bilmiyorum. Tahminim odur ki Doğu Perinçek’in keşfi…”

Tuğrul Kihtir

TUĞRUL KİHTİR HAKKINDA…

1961’de Ankara’da doğan Tuğrul Kihtir, 1979’da Robert Koleji’ni, 1985’te İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. ABD’de New York Medical College’de cerrahi eğitimini, 1996’da Cleveland Case Western Reserve University’de plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi eğitimini tamamladı. New York Medical College’da yardımcı doçent ve University of North Dakota School of Medicine’de doçent oldu. Kihtir’in tıp alanında 20’nin üstünde yayın ve sunumu, tarih alanında 40’ın üstünde yayın ve sunumu mevcut olup, tıp alanında iki kitabı, tarih alanında dört kitabı bulunmakta. İki çocuk babası Tuğrul Kihtir, İngilizce ve İtalyanca bilmekte.

Vatan Partisi Tuğrul Kihtir

TUĞRUL KİHTİR’İN KADIKÖY PROJELERİ…

■ Kadıköy’ü, Türkiye’nin sanat merkezi yapacağız. Bu kapsamda insanların gideceği atölyeler açacağız. Özgün Kadıköy halı markasını yaratacağız. Bu sayede Kadıköy, yaptığı üretimle isterse maddi gelir de elde edecek.

■ İnsan içindeki sanat dünyasını harekete geçireceğiz. Aydın Kadıköyümüze semt kütüphaneleri ve konferans salonları kuracağız.

■ Her okula bir kreş kuracağız.

■ Trafik sorununa çözüm bulacağız. Üretmeye gidip gelirken, yolda üretmeden geçiriyoruz. Bunu engellemek için İstanbul’un Avrupa yakasına da ulaşacak şekilde Bostancı-Kadıköy metro hattını İBB’yle ortak çalışarak açacağız.

■ Otopark sorununa çözüm üreteceğiz. Bu amaçla Kadıköy İskelesi’ne ikisi yer altında toplam dört katlı özgün mimari tarzda bir otopark yapacağız.

■ Kadıköy’ün ve çocuklarımızın güvenliği en önemli ilkemiz. Oyun parklarına bekçi ve güvenlik kamerası uygulaması başlatacağız.

Bunu paylaş:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir