Fenerbahçeliler Derneği Başkanı İlyas Bulcay istifa etti
 Kadir Toprakkaya

Fenerbahçeliler Derneği Başkanı İlyas Bulcay istifa etti

Fenerbahçeliler Derneği Başkanı İlyas Bulcay istifa etti
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Uzun yıllardır Fenerbahçeliler Derneği’nin başkanlığını yürüten Av. İlyas Bulcay istifa etti. Otuz yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en eski taraftar derneklerinden biri olan Fenerbahçeliler Derneği’ndeki başkanlık görevini 12 Ağustos 2018’de bırakacağını açıklayan Bulcay, Aziz Yıldırım’a bağlılığı ile biliniyordu.

“FENERBAHÇE’MİZİN DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Av. İlyas Bulcay, Kadıköy Life Dergisi’ne gönderdiği bilgi notunda şunları ifade etti: “Uzun yıllardır onurla taşıdığım ve sırtıma aldığım tüm yükleri ismiyle hafifleten Fenerbahçeliler Derneği (FeDeR) başkanlığını, 12 Ağustos 2018 tarihi itibariyle bırakıyorum. Bazıları tarihe geçen sayısız eylem ve etkinlikte birlikte olduğum, varlıkları ve destekleriyle mücadelemizi anlamlı kılan, kolaylaştıran tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yeni seçilecek yönetimimizin FeDeR’in anayasası doğrultusunda çok büyük hizmetler vereceğine, Fenerbahçe’mize ve ülkemize hizmet için karşılıksız sevdamızı sürdüreceğine yürekten inanıyorum.

Fenerbahçeliler Derneği Başkanı İlyas Bulcay

TÜM FENERBAHÇELİLERE SELAM OLSUN…

Bundan böyle bir taraftar olarak, onların ve Fenerbahçe’mizin destekçisi olmaya devam edeceğim. Yarım kalan işlerimizi tamamlayacaklar, yeni ufuklar açacaklar ve 32 yıldır tertemiz mazisi ve onurlu duruşuyla gelenek yaratmış olan derneğimizi geleceğe taşıyacaklardır. Fenerbahçeliler Derneği, her sezon yeniden yaptığı gibi bu sezon ve gelecek sezonlarda da aşkla, şevkle, umutla, daha güçlü tribünler ve atmosfer için elinden gelenin en fazlasını yapacaktır. Yarını bugünden kuran ve onu tarihi yapan, asla engel tanımayan, hiçbir güce boyun eğmeyen ve sevdası için karşılıksız veremeyeceği hiçbir şey olmayan tüm Fenerbahçelilere selam olsun.”

Bunu paylaş:
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir