"Kadıköy'de Yaşamak Ayrıcalıktır" Diyenlerin Buluşma Noktası...

Stres düzeyinizi normalin üstüne çıkarmayın

Yazar: Kadir Toprakkaya

Günümüz yaşam koşullarında giderek daha fazla ihtiyaç duyduğumuz psikoloji merkezleri, birbiri ardına açılmaya başlandı. Bunlardan biri de geçtiğimiz hafta “FiAnka Psikoloji” adıyla hizmete girdi. 19 Mayıs Mahallesi, İnönü Caddesi üzerindeki merkezin 15 Mart Pazar günü düzenlediği açılış partisine katılarak, kurucusu Dursun Ünlü ile mini bir söyleşi gerçekleştirdik. Tabi ilk sorumuz, dünyanın ana gündemi olan koronavirüs ve etkileri üzerine oldu.

“PANİK YAPMAK YERİNE TEDBİRLİ OLUN”

Koronavirüs salgınının insanlarda haklı olarak büyük bir stres yarattığını, bu durumun da en az koronavirüs kadar tehlikeli olduğu bilgisini aktaran Ünlü; “Sadece bu durum karşısında değil, her daim stres düzeyinizi normal sınırların üzerine çıkarmamaya özen gösterin” mesajı vererek, “Panik yapmak yerine tedbirli olmak ön planda tutulmalıdır. Kulaktan dolma bilgiler yerine bilim kurulları tarafından yapılan açıklamalar dikkate alınmalıdır” dedi.

AİLE TERAPİSİNDEN ÇOCUK TERAPİSİNE…

Her biri konusunda uzman danışman kadrosu ile faaliyet gösteren FiAnka Psikoloji Merkezi’nde; Aile ve Çift Terapisi, Bireysel Terapi, Psikiyatrik Görüşme, Çocuk ve Ergen Terapisi, Oyun Terapisi, Cinsel Terapi, Dil ve Konuşma Terapisi gibi hizmetler veriliyor. Merkezin özellikleri ve çalışma prensipleriyle ilgili ayrıntılı bilgileri, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında okurlarımızla paylaşacağız.

FiAnka Psikoloji
FiAnka Psikoloji Merkezi’nin açılışına yoğun ilgi gösterildi. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı açılış 5 saat sürerken, İstanbul dışından gelen konukların da olması dikkat çekti…
FiAnka Psikoloji
FiAnka Psikoloji Merkezi, konusunda uzman 9 danışmanla hizmet veriyor. Aralarında uçuş korkusu yaşayanlara danışmanlık hizmeti veren deneyimli uzmanlar bile bulunuyor…
Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
kadıköy life

Beğenebileceğiniz Diğer Haberler

Bu web sitesi kullanıcı deneyimi sağlamak adına kullanıcılara ait çerezleri saklamaktadır. Kabul Et