Hayati Ocakbaşı'nda lezzet yolculuğu sürüyor
 Kadir Toprakkaya

Hayati Ocakbaşı’nda lezzet yolculuğu sürüyor

Hayati Ocakbaşı’nda lezzet yolculuğu sürüyor
Decrease Font Size Increase Font Size Text Size Print This Page

Geçtiğimiz aylarda Kozyatağı’nda “Evinize hoşgeldiniz” sloganıyla kapılarını açan Hayati Ocakbaşı’nda lezzet yolculuğu sürüyor. Mekânda hem ev sıcaklığını hem de benzersiz lezzetleri test edebilme imkânı elde eden konuklar, “Artık adresimiz burası” diyor.

Neredeyse bir hafta öncesinden oturacakları masayı bile rezerve eden müdavimler, “En çok teşekkürümüz ise lezzeti tamamlayan taş fırın ustası Nurettin Demir’e” şeklinde konuşuyor.

Hayati Ocakbaşı
Hayati Ocakbaşı’nın müdavimlerine katılanlar arasında Danone çalışanları da vardı. Derya Özmalkoç, Nurcan Güler ve Sema Yıldız üçlüsü, uzun yıllar birlikte çalıştıkları arkadaşları Ayşen Pekyılmaz’ı konuk ettiler.
Hayati Ocakbaşı’nı Kozyatağı’na kazandıran isimlerden Tarık Erandan’ın konukları Özülkü ailesi idi. Tekden Koleji’nin başarılı öğrencileri arasında yer alan 9 yaşındaki kızları Alena Yağmur Özülkü ile birlikte mekânın lezzetleri için “Şahane” yorumunda bulunan Özülkü ailesi, “İyi ki varsınız” mesajı verdi. Tarık Erandan, Alena Yağmur, Burak, Sevil ve Atahan Özülkü…
Mekânda objektiflerimize takılanlar arasında, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarından Sedat Koç da vardı. Yeni yıl ile birlikte her iki haftada bir kez olmak üzere mekâna geldiğini ve lezzetlerine tam not verdiğini dile getiren Sedat Koç; “İyiler her zaman rağbet görür. Burası kesinlikle iyi bir mekân ve benden her defasında tam not alıyor” dedi. Sedat Koç, İlknur Kaynar, Birkan Güneş, Burcu Güneş, Nesrin Temiz, Emriye Koç… Fotoğrafa giremeyen henüz 3 aylık Azra Koç ile 8 aylık Azra Deniz Güneş ise arabalarında uykudaydı.
Hayati Ocakbaşı’na Hayati Demir önderliğinde ruh veren Demir Kardeşler; “Tek hedefimiz var, o da misafirlerimizin yüzde 100 memnuniyetle ayrılmaları” diyor…
Hayati Ocakbaşı
Bunu paylaş:
  • 47
  •  
  •  
  •  
  •  
  •   
  •   
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir